Poradca,informátor v oblasti:
životosprávy,zdravotných
ťažkostí,formovania postavy.
J-Synek2.jpg
Diviaky nad Nitricou 33
Mailom:fitness7@azet.sk
Telefonicky:0918490828
Po-Ne:8-20hod.

Pri objednávaní produktov napíšte do mailu okrem adresy
aj vaše telefónne číslo.
Objednávky príjimam:
Mailom : fitness7@azet.sk
Mobil:0918490828
Osobne po dohode
Poštovné sa pohybuje v rozmedzí:1,15-3,60 eur,
v objednávke nad 80 eur sa poštová služba neplatí,
v určitých prípadoch aj pri nižších objednávkach.
Odosielanie výrobkov:do 24hod./ak sú na sklade/

Pri objednávaní produktov napíšte do mailu okrem adresy
aj vaše telefónne číslo.

Jednou z najušľachtilejších činností je znižovanie bolesti a utrpenia druhým.

VENISFER krem

VENISFER krem

Venisfer krem 50ml-18eur
PANADERM

PANADERM

Panaderm 50ml-25eur
DIOZON CLEAR

DIOZON CLEAR

Diozon clear 30ml-18eur
BIOBALZAM

BIOBALZAM

Diaflex biobalzam 23ml-14eur
ARTRIZONE

ARTRIZONE

Diocel artrizone 50ml-18eur
VENISFER krém – je bioinformační, regenerační, masážní a relaxační krém se širokým spektrem účinků na pokožku. Harmonizuje meridián srdce, tenkého střeva, osrdečníku, jater, žlučníku a všech ostatních drah včetně dráhy řídící a početí. Z energetických center má nejvíce vliv na třetí (plexus solaris) a čtvrtou čakru – srdeční, centrum komunikace. Je to krém ,,zraněných duší“.

Laboratoře Diochi vyvinuly zcela nový typ velmi úsporného regeneračního a masážního krému s aktivním kyslíkem, který má široké využití. Pokožku maximálně hydratuje, a to díky vysokému obsahu polysacharidů a přírodnímu obsahu ceramidů (látek ze skupiny lipidů), extraktu z kigelie, aloe, měsíčku, pýru, václavky a zvláštní parazitické orchideje Gastrodia elata. Polysacharidy – betaglukany beta-1, 3 a beta-1,4 z václavky žlutoprstenné a rozpustné glukany z Centela asiatika a měsíčku lékařského aktivují kožní makrofágy (Langerhansovy buňky) a urychlují hojení pokožky.

Popraskané žilky v tváři a tvorba křečových žil

Energeticky oslabená játra s částečně oslabenými ledvinami jsou v pozadí praskání jemných cévních kapilár v tvářích, ale i jinde na těle. Stejně tak pro tvorbu křečových žil musí být tyto dva orgány energeticky dole, kdy játra zde hrají hlavní roli a ledviny, které mají na starosti vstřebávání minerálů, pak roli vedlejší. Venisfér krém se velmi dobře střebává a je vhodný pro ošetření pokožky se sklonem k praskání cévních kapilár v tvářích, k tvorbě modřin, výronů proleženin a křečových žil. Současně zlepšuje strukturu velmi jemné praskající a křehké papírové stárnoucí pokožky a podstatně ji zesiluje. Uvolňuje zatížení pokožky tam, kde je nedostatečné cévní zásobení. Extrakt z jerlínu s obsahem rutinu napomáhá udržovat správnou pevnost kapilár a snižuje svědivost pokožky.

Protivráskový systém Diochi

Venisfér krém obsahuje cytoaktivní fytolátky, jako je například výtažek z kaštanu, třezalky, měsíčku a arniky, vitaminy A, E, C, a organické kyseliny. Výtažek z kaštanu působí na strukturu a formování buněk pokožky (fibroblastů) tím způsobem, že pravidelným používáním dochází k viditelnému vyhlazování vrásek. Jejich účinnost je ověřena vědeckým výzkumem. Již po pětitýdenním používání je patrné vyhlazení jemných a zmenšení hrubých vrásek. Brání tvorbě jizev a staré jizvy po čase zjemní.

Venisfér krém je velmi bohatý na sloučeniny síry a na organické minerály, a to zejména křemičitany, ale také na organické zlato, které podporují novou tvorbu kolagenových vláken a omlazení.

Mezi unikátní látky patří speciální omlazující komplex Esenin z kalifornských dešťovek, který vyvinuly laboratoře Diochi pro rychlou regeneraci pleti. Venisfér krém je vhodný zejména pro suchou a stárnoucí pokožku. Patří mezi jedny z nejsilnějších anti-aging krémů.

Krizové situace a jak rychle zrelaxovat?

Všechny tyto přírodní ingredience se svými účinky vzájemně synergicky doplňují, úplnou špičkou ve složení krému je zcela přírodní parfém. To podstatné, co ucítíte po nanesení krému na obličej nebo na tělo, je výrazná hydratace a tonus pokožky, který vám zvedne sebevědomí a zlepší psychickou náladu, a to během několika minut.

Svým složením je zcela unikátní. Je to krém ,,zraněných duší“. Epilepsie, stres, omlazení, imunita, paměť, Alzheimerova nemoc, křečové žíly, výrony, spasmy, mozek, závratě, Meniérův syndrom, křeče, srdce, srdeční palpitace, koktavost, strach, smutek, hysterie, spánek, uklidnění, psychické potíže, migrény, bolesti a další poruchy, to vše si může naše tělo samo regulovat přes zázračnou síť energetických drah, čaker a reflexních zón, které jsou rozesety v určitých místech na povrchu pokožky. Dráhy se vzájemně kříží, zanořují z pokožky do nitra k orgánům a opět se vynořují. Tak jsou propojeny orgány, kůže, klouby a svaly, břicho a hlava. Bioinformační krémy jsou harmonizačními klíči, díky kterým si tělo samo reguluje toky energií a to celé se pak projevuje i na naší celkové vitalitě. V pozadí toho, jak se cítíme, a v pozadí mnoha psychických poruch je energetické oslabení některých orgánů a jejich energetických drah. Orgány jsou spojeny s pokožkou sítí energetických drah a reflexních zón, které tvoří záložní pojistky na povrchu pokožky. Ani nemusíme znát všechny souvislosti a stačí bioinformační krém používat například na obličej anebo na masáž. Přírodní relaxační parfém s vůní levandule, šafránu a jasmínu nás nejen zklidní, ale rychle přejde do krve, kde například účinně napomáhá snižovat tvorbu sklerotických plátů v cévách. V mozku navozuje klid, prohlubuje spánek a harmonizuje CNS. Když jsme v pohodě, snižuje se možnost vzniku epileptického záchvatu, ale i proniknutí mikroorganismů do našeho energeticky vyváženého těla. Kde je rovnováha, tam je vitalita a zdraví. Jako zajímavost je nutno uvést, že některé silice obsažené v krému mají uklidňující účinky a jako přírodní trankvilizér předčily v testech i klasické léčivo Diazepam.

Obsažený terpineol zvyšuje absorpci v tuku rozpustných látek kůží a má antimikrobiální, protikřečové a imunostimulační účinky. Stimulací meridiánů sleziny a žaludku podporujeme krvetvorbu.Tvář nám řekne všechno

Podívejte se do zrcadla anebo na kolemjdoucí lidi. Všimněte si všech změn na pokožce tváře.

Reflexní zóna jater v oblasti mezi obočím:
Dvě hluboké vrásky, rýhy mezi obočím nad nosem nám prozradí, že máme oslabená játra a k nim patří i párový orgán žlučník. To může vypovídat o zdravotním stavu a psychice. Když jsou ještě popraskané žilky v tvářích, může se jednat o člověka se sklonem k tvorbě cévních poruch, jako jsou křečové žíly, periferní prokrvení a vše se může po několika letech zakončit embolií, mrtvicí, infarktem myokardu. Obzvláště tehdy, když máme i černé kruhy nebo váčky pod očima. Z hlediska psychiky tito lidé nesnáší silné vůně, velmi často se zlobí, irituje je mnoho věcí, které nechávají ostatní úplně v klidu. Doprovází je nespavost, neschopnost koncentrace, mívají často migrény a někdy i záchvaty zuřivosti.

Reflexní zóna ledvin pod očima:
Tmavé kruhy, váčky, různé tukové lipomy pod očima nám napovědí, že nejsou energeticky úplně v pořádku ledviny, ke kterým patří močový měchýř. Tito lidé spíše trpí strachem, fobiemi, nerozhodností, zapomnětlivostí. Když jim podáte ruku, jejich ruka je studená a většinou vlhká. Ledviny mají na starosti vodní a minerálové hospodářství a vlhkost i chlad se projevují na jejich pokožce. Vlasy po delším energetickém propadu předčasně ztrácí přirozenou barvu, šediví rychleji a začnou vypadávat. Tito lidé většinou mají potíže s hormonálním systémem a později trpí sklonem k tvorbě cyst nejdříve v oblasti vaječníků a pak v oblasti prsou, sklon k bolestem v zádech a k otokům dolních končetin a celého těla.

Reflexní zóna sleziny a slinivky nad očima:
Patří tam horní víčko a oblast pod obočím. Tmavé kruhy jsou nejdříve pod očima a tak, jak se v těle prohlubuje energetický pokles, začíná tmavnout i zóna sleziny a slinivky nad očima. To je již pokročilejší stav a řadí se sem třeba krvetvorba. Ke slezině a slinivce patří žaludek. Z energetického hlediska je to základní dvojice orgánů pro krvetvorbu. Z hlediska psychiky je to strach kombinovaný se starostmi a smutkem. Přílišný strach o sebe a blízké, snížená imunita deprese a psychické poruchy.

Reflexní zóna plic:
Najdeme ji pod zónou ledvin v podobě dvou velkých trojúhelníků. Nebývá na obličeji zvýrazněná samostatně, ale většinou současně s oslabením ledvin. Když se podíváme do zrcadla, uvidíme tmavé kruhy nebo vystouplé váčky pod očima a pod váčky ještě vystouplé trojúhelníky. To znamená, že člověk je v pokročilejším stadiu oslabení organismu. Párovým orgánem k plicím je tlusté střevo a to jde energeticky dolů v závěsu za oslabením ledvin. Znamená to, že člověk s výraznými trojúhelníky pod očima má již oslabené ledviny, močový měchýř, tlusté střevo a plíce. Pak bude oslabení postupovat směrem na srdce. Plíce mají vliv na strukturu a elasticitu pokožky. Jejich oslabení se projeví tvorbou strií, ochabnutím pokožky a špatnou elasticitou. Pravidelným používáním Venisféru krém se srovnává její struktura a elasticita. Oslabení plic se projevuje v psychice smutkem.

Reflexní zóna srdce na nose:
Změny na tomto místě uvidíme až v pokročilejším oslabení, které se projeví například zčervenáním nosu. K srdci patří tenké střevo. Oslabení srdce z hlediska genetiky se nám ale podepíše na polštářcích našich prstů kresbou, kde hlavním motivem je spirála. Čím více spirál na jednotlivých prstech, tím více zapadáte do obrazu oslabení srdce z hlediska genetiky. Například deset spirál na deseti prstech je stoprocentní shoda. Lidé s energetickým oslabením mohou občas pociťovat bolest, která vystřeluje na jedné z rukou od ramene směrem k malíčku. Určitě byste si měli udělat vyšetření srdce. Z hlediska psychiky to jsou lidé, kteří jsou srdeční, příjemní, komunikativní anebo úplně bez komunikace. Jejich tvář je neustále rozzářena, jsou usměvaví, někdy trpí i záchvaty smíchu, kdy se smějí a už ani nevědí čemu. Vypadají, že jsou v pohodě, ale nejsou. Pod touto maskou se ukrývají snad všechny možné typy nálad, smutek, strach vztek, starosti.

Jak masírovat s krémem Venisfér?

Místo, které chceme masírovat, natřeme 1x krémem Venisfér. Pak si namočíme ruce do vody a můžeme masírovat. Díky vodě se natřené místo stává kluzkým. Jakmile nám voda vyschne, opět namočíme ruce do vody a zase můžeme masírovat bez další aplikace krému. Tak vše můžeme opakovat několikrát za sebou. Krém je velice úsporný. Venisfér je regenerační, relaxační a masážní krém nové generace.Složení krému:

1.Měsíček lékařský(Calendula oficinalis) : Obsahuje organické kyseliny – salicylovou, flavonoidy, saponin, Má velmi pozitivní účinky na pokožku, cévní systém a působí spasmolyticky. Vyhlášení léčitelé ji používají při kožních plísních, bércových vředech, výronech, zánětech žil, nehtových lůžek, tvrdnutí prsních žláz, onemocnění jater, slinivky, gynekologických a onkologických onemocněních, vyrážkách, hemoroidech, bolestech a k regeneraci přetažených svalů.

2. Václavka žlutoprstenná (Armillaria melea) : Obsahuje organické kyseliny – (armillaric kyseliny), sequiterpeny, aryl estery, meledonal, meledonol, polysacharidy – betaglukany s protinádorovými a imunostimulačními účinky, gastrodin, fenolické látky s antimykotickým a antibakteriálním účinkem (asi 4 přírodní antibiotika s účinkem na gramnegativní bakterie), zejména na Candida albicans, Proteus vulgaris, Bacillus subtilis, Bacillus cereus, Staphylococcus, Streptococcus, Enterococcus, kvasinky a plísně. Dále obsahuje flavonoidy se silnou antioxidační aktivitou srovnatelnou s vitaminem C a E. Antioxidanty zpomalují stárnutí pokožky. Výtažek má vliv i na vázání (chelataci) železných iontů. Nevázané též podporují vznik volných radikálů, poškozování buněk a jejich rychlejší stárnutí. Používá se při vysokém tlaku, nedostatečném průtoku krve mozkem, Meniérovu syndromu, závratích, vysoké hladině cholesterolu, hepatitidě, TBC, bolestech, migrénách, zánětech, nespavosti, neurastenii, epilepsii a má neuroprotektivní efekt – ochraňuje nervy.

3. Kaštan koňský (Aesculus hippocastanum) : Obsahuje především saponiny, escin, kryptoescin, aesculin, fraxin, quercetin, kaempferol, flavony – isoquercitrin, stigmasterol, kumariny a purinové deriváty. Má účinky insekticidní, fungicidní a nematocidní pro termity. Používá se při malárii, srdečně-cévním onemocnění, křečových žilách, ledvinových kamenech, revmatismu, diabetu – snižuje hladinu krevního cukru a agregaci – srážlivost krevních destiček, hemoroidech, virech influenzy a parainfluenzy, při otocích dolních končetin, poruchách nadledvinek a mozku, arterioskleróze, Raynaudově chorobě, nedostatečném periferním prokrvení a bércových vředech. Beta-aescin má vliv na myeloidní leukemii K562. Snižuje krevní srážlivost a působí spasmolyticky. Zevně snižuje negativní účinky slunečního záření. Byl u něj zjištěn silný účinek proti stárnutí pokožky, který je zjevný již po 9 týdnech užívání. Odpovědný za tento účinek jsou zřejmě deriváty quercetinu a kaempferolu. U aescinu byl zjištěn efekt proti obezitě patrný již po 11 týdnech.

4. Černucha setá (Nigella sativa) : Má antibiotické, protirakovinné, antiastmatické, antiparazitické účinky. Antibakteriální účinek černuchy byl potvrzen na zlatého stafylokoka, Candida albicans, Klebsiella pneumoniae, Acenitobacter baumanii, Shigella, Vibrio cholerae, E. coli a K. pneumoniae.

5. Aloe pravá (Aloe vera) : Obsahuje rozpustné betaglukany se silným regeneračním účinkem na pokožku, protirakovinné a protiplísňové látky. Omlazuje a hydratuje pleť.

6. Kigelia africana: Má antibakteriální, protiplísňové, antioxidační a protizánětlivé účinky. Zpomaluje stárnutí pleti a výtažky se používají na kožní vředy a proti molusce. Moluska (molluscum contagiosum) jsou infekční onemocnění kůže vyvolané virem (poxvirus). Velikost je v průměru 2–5 mm, ojedinělá moluska mohou dosahovat velikosti až 1,5–2 cm. Vyskytují se ve skupinách, především kolem genitálií a břicha, v podstatě se však mohou vyskytnout kdekoliv na kůži i osamoceně. Na léčbu se používá tekutý dusík a lokální nanášení cytostatik. Velmi zajímavý účinek mají výtažky z kigelie na prsy žen, které se o něco výše zvednou, tento účinek ověřily mnohé klinické studie. Kigelie zlepšuje elasticitu a hydrataci kůže. Ochraňuje vlákna kolagenu a elastinu a zvyšuje tonus pokožky, prsy jsou o poznání plnější.

7. Pupečník asijský(Hydrocotille asiatika): Významně pomáhá při celulitidě, diabetu a sklerodermii tím, že podporuje periferní prokrvení. Brání tvorbě jizev. Francouzský biochemik Jules Lepine objevil v rostlině alkaloid, který nazval vitaminem X, jenž působí ,,omládnutí“ nervů mozkových buněk a žláz s vnitřní sekrecí.

8. Třezalka tečkovaná (Hypericum perforatum) : Obsahuje flavonoidy, silici, hypericiny, flavonový glykosid hyperosid, barvivaa třísloviny. Z květů se uvolňuje červené barvivo (krev svatého Jana), pro její hojivé zázračné účinky se jí říkalo bylina svatého Jana.Má silné antibakteriální a antivirové účinky, hojí pokožku spálenou sluncem, těžce se hojící rány,je účinná při nervových poruchách, nespavosti, migrénách, depresích, žaludečních vředech, plynatosti, poruchách jater a žlučníku, zánětech žil, hemoroidech, bércových vředech, působí protizánětlivě, regeneruje tkáně a působí sedativně.

9. Daemonorops draco : Temně rudá pryskyřice dračí palmy z ostrova Sumatra. Obsahuje látky stimulující krevní oběh, podporuje regeneraci tkání, pomáhá při hojení zlomenin a výronů. Významná pryskyřice magických rituálů, používaná při exorcismu a jako ochrana proti zlým duchům a negativním energiím.

10. Myrhovník abescínský ( Commiphora abyssinica – Burseraceae): Myrha obsahuje zejména tyto látky: kyselina heerabomyrholová, komiforová, komiforinová, heerabomyrhol, heeraboresin, heerabolen, ergenol, m-krezol, kuminový aldehid, pinen, dipenten, limonen a skořicový aldehyd. Má účinky protizánětlivé, protiplísňové, antibakteriální, protikřečové, expektorační, antiseptické a stimulační. Obsahuje látky podobné lidským estrogenním hormonům. Ve starém Egyptě se používala k mumifikování a jako substance dlouhověkosti. Eliminuje množení různých druhů plísní a příznivě ovlivňuje hormonální systém. Zmenšuje otoky, tiší bolest, zejména u menstruací, a rozpouští sraženou krev. Urychluje hojení chronických nehojících se boláků a hemoroidů. Používá se při různých kožních potížích a zánětlivých procesech. V Arabských emirátech, v oblasti Bahrajnu, se používá jako dětská mast na různé opruzeniny a potíže s dětskou pokožkou. Brání ucpávání cév.

11. Gasrodia elata : Orchidej, která parazituje na houbě václavce žlutoprstenné. Obsahuje zejména gastrodin, vannillyl alcohol, vanilin, alkaloidy a vitamin A. Snižuje hladinu LDL cholesterolu a brání ucpávání cév. Používá se především při epilepsii, srdečně-cévních poruchách, mozkové mrtvici, arytmii, bušení srdce, Meniérově syndromu, hučení v uších, závratích, bolestech, neuralgii, tetanii, spasmech, neurastenii, nespavosti, křečích a migrénách.

12. Pivoňka lékařská(Paeonia officinalis) : Obsahuje alkaloid peregrinin, třísloviny, živice, saponiny, organické kyseliny, glykosidy a glykosidní barvivo peonin. Používá se při vysokém tlaku, vysoké hladině HDL cholesterolu v krvi, diabetu, bolestivé a nepravidelné menstruaci, výtocích, epilepsii, astmatu, kašli, křečích hladkého svalstva střev, bolestivé dně, ledvinových kolikách a nemocech ledvin, cirhóze jater, žlučníkových kamenech, chronické virové hepatitidě, arterioskleróze a jako spasmolytikum a sedativum.

13. Šalvěj červenokořenná (Salvia miltiorrhiza) : Obsahuje kyselinu lithospermovou, která omezuje množení viru HIV, dále obsahuje diterpenoidní pigmenty, 1-tanshinon a 2-tanshinon, jim příbuzný isotanshinon 1 a 2, methyltanshinon a hydroxytanshinon. Používá se při arterioskleróze, angině pectoris, leukemii a jiném onkologickém onemocnění, poruchách menstruace, nespavosti, neurastenii a palpitacích srdce, hematomech, bolesti břicha a kloubů, vředovitosti kůže a zánětu mléčné žlázy.

14. Pýr plazivý(Agropyrum repens) : Obsahuje triticin, inosid, sliz, kyselinu křemičitou, organické kyseliny a saponiny. Používá se při nemocech ledvin, revmatismu, močových kamenech, kožních vyrážkách, onemocnění sliznic, diabetu – snižuje hladinu cukru a výrazně pročišťuje organismus.

15. Srdečník sibiřský (Leonurus sibiricus) : Obsahuje alkaloidy leonurin, leonuridin, leonurinin, pyrrolový alkaloid stachydrin, kyselinu benzoovou, laurovou, linolovou a olejovou, flavonoid rutin a provitamin A. Používá se při srdeční arytmii, slabosti srdce, bolestivé menstruaci, ženské neplodnosti a poševních infekcích. Má antivirové a antibakteriální účinky.

16.Jerlín japonský(Sophora japonica) : Obsahuje rutin, který zpevňuje cévy a krevní vlásečnice. Rostlina významně uklidňuje svědění pokožky, tzv. pruritus. Používá se při vyrážkách, ekzémech a cévních potížích.

17. Arnika horská (Arnica montana) : Obsahuje silici, hořčinu arnicin, třísloviny, karotenoidy, flavonoidy, pseudoguajanolidy a minerály. Překrvuje kůži, má silný antiseptický účinek a urychluje hojení. Má blahodárný účinek na unavené nohy. Používá se při výronech, proleženinách, dekubitech, hematomech, modřinách, pohmožděninách, zánětech žil, revmatismu, astmatu, při záchvatech anginy pectoris, arterioskleróze, zánětech žil, bolestech svalů a nervů, posiluje srdce a odstraňuje neuralgie.

18. Vilín virginský (Hamamelis virginiana) : Obsahuje především třísloviny – hamamelitaniny, silici – eugenol a sekviterpeny, catechin, cholin – glykosid rozpustný ve vodě. Má protizánětlivý antioxidační účinek, brání množení plísně Candida albicans a bakterie Staphylococcus aureus – zlatého stafylokoka a Staphylococcus epidermis, které byly rezistentní na antibiotikum meticillin. Značný antivirový účinek byl pozorován na herpes virus HSV-1 a na virus encefalitidy, který se akumuluje v krvi, mozku, brzlíku a slezině. Používá se při krvácejících hemoroidech, cévních chorobách, zánětech kůže, sliznic, žil a špatně se hojících bércových vředech. Zlepšuje periferní prokrvení, roztahuje cévy a zastavuje krvácení. Zevně i vnitřně zlepšuje stav podlitin, modřin, ekzémů a různých vyrážek na pokožce. Ochraňuje játra před některými mutagenními látkami. Hamamelis je stará indiánská léčivá rostlina.

19. Konvalinka vonná (Convallaria majalis) : Obsahuje glykosid konvallatoxin, kovallosid, konvallatoxol, kardenolidy, konvallamarosid – brání rozvoji cév v nádorech a tím blokuje jejich výživu a růst, steroidní saponiny s hemolytickým účinkem a další látky. Upravuje činnost srdce.

Esenin ( enzymatický výtažek z kalifornských dešťovek): Obsahují více než 40 cytoaktivních substancí podporujících rychlou regeneraci pokožky. Dále obsahuje proteolytické enzymy, jako je trypsin, chemotrypsin, cytolysiny a hemolysiny způsobující destrukci cizorodých buněk a látky podporující činnost imunitního systému. Používá se při astmatu, snižuje vysoký tlak a působí sedativně. Obsahuje látku GP-90 a lombricin s protinádorovým účinkem, CCF – coelomic cytolytic factor – funguje podobně jako lidský TNF (tumor nekrotizující faktor), má protizánětlivé a trombolytické látky bránící ucpávání cév.

Olej z černuchy seté (Nigella sativa): Obsahuje omega-3 linolenovou, omega-6 linolovou nenasycenou mastnou kyselinu. Černucha aktivuje energii, povzbuzuje činnost jater, ledvin a plic. Příznivě působí na ekzematickou pokožku, srdečně-cévní systém a proti srážení krevních destiček. Její semena byla nalezena i v hrobce faraona Tutanchamona, což svědčí o jejím velkém významu.

Butyrospermum parkii: Stromy rostou v centrální Africe a z plodů velkých asi jako švestka se získává tzv. bambucké máslo. Říká se mu také karité. Hydratuje, má protizánětlivé, antioxidační účinky a používá se do potravin a k výrobě léčivých přípravků. Používá se i na smažení jídel a výzkum ukázal, že oproti palmovému oleji nevykazuje žádný rakovinotvorný účinek. Zabraňuje zarudnutí kůže po expozici UV záření a je velmi vhodné na ošetření pokožky po opalování. Změkčuje a zvlhčuje pokožku, která je hebká na dotyk.

Olej z macadamie (Macadamia integrifolia): Vysoký strom s jedlými ořechy. V oleji je obsažené velké množství Mg, Ca, Fe, Cu, Cr, selenu o něco méně, Mn a Zn. Selen má silné antioxidační a protirakovinné účinky. Macadamie obsahuje mononenasycené kyseliny: palmitovou, olejovou, a polynenasycené linolovou, linolenovou. Fytosteroly: betasitosterol, kampesterol, stigmasterol, vitamin E a squalen, který hydratuje pokožku. Macadamie obsahuje fytolátky jež ochraňují srdce.

Olej z jojoby (Simmondsia chinensis): Jojobový olej je zlatavé barvy, bez zápachu a okamžitě se vstřebává do kůže. Z chemického hlediska jde o lineární ester. Stromek, z kterého se olej získává, roste v poušti Sonora na hranicích Mexika a USA. Indiáni kmene Apačů znali jojobu pod názvem pouštní ořech. Používali jojobový olej na zranění a odřeniny a zjistili také, že dokáže vyhladit jizvy a omladit vrásčitou kůži. Kůže ztrácí svou pružnost následkem nadměrného vystavení slunečnímu záření a stárnutí. Látky nalezené v jojobě s více než 17 různými druhy aminokyselin omezují známky stárnutí, zvyšují pružnost kůže, vyhlazují vrásky a dodávají jí mladší vzhled. Ve dvacátých a třicátých letech se zjistilo, že jojobový olej má téměř stejnou stavbu jako olej velrybí, avšak postrádá rybí zápach. A tak jojoba nahradila velrybí tuk v kosmetickém průmyslu, kde svými vlastnostmi předčí ropné deriváty.

Rakytníkový olej (Hippophae rhamnoides): Již Alexandr Makedonský, jeho vojáci a koně používali rakytník jako zdroj obnovy sil. Koně po něm měli krásně lesklou srst, a tak získal rakytník svůj latinský název: hippos – kůň, phaes – lesk. Obsahuje řadu vitaminů A, B 1, B 2, B6, D, E, F, K, P, minerálů, aminokyselin a omega-3, 6, 7 a 9 kyselin. Urychluje regeneraci pokožky.

Sójový olej: Obsahuje aminokyseliny, lecitin, vitamin E, B, K, draslík, fosfor, železo a ceramidy, což jsou látky ze skupiny lipidů, které napomáhají udržovat hydratovanou pokožku. V kůži se jich vyskytuje minimálně 11 druhů.

Ricinový olej: Proniká hluboko do pokožky a s ním i další účinné látky. Má velmi příznivý vliv na lymfatický systém.

Lněný olej: Obsahuje omega-3 mastné kyseliny zpomalující tvorbu zánětů. Má příznivý vliv na ekzematickou pokožku. Zmínky o používání lnu jsou zaznamenány i v bibli.

Parfém z přírodních silic

1. Levandule lékařská(Lavandula officinalis) – zklidňuje psychiku, působí příznivě při menopauze, tenzi, arterioskleróze, snižuje agregaci krevních destiček, jako prevence trombóz.

2. Kananga vonná(Cananga odorata) – relaxans, antidepresivum.

3. Manuka tea trea(Leptospermum scoparium) – přírodní ,,antibiotikum“ .

4. Kafrovník lékařský(Cinnamonum camphora) – uklidňuje CNS a má antibakteriální účinek.

5. Lemon tea trea(Leptospermum petersonii) – přírodní ,,antibiotikum“, ničí i zlatého stafylokoka.

6. Niaouli(Melaleuca quinquenervina) – anestetikum, sedativum, imunita.

7. Mandarinkovník sladký(Citrus reticulata) – působí na srdce, při arterioskleróze, melancholii, na migrény, svalové křeče, imunitu.

8. Citroník limonový(Citrus lemon) – arterioskleróza, antidepresivum, zlepšuje paměť.

9. Afrikán(Tagetes minuta) – detoxikuje, rozšiřuje bronchy a zklidňuje.

10. Řebříček obecný(Achillea millefolium) – příznivý vliv na cévní systém, antioxidant.

11. Skořicovník čínský(Cinnamomum aromaticum) – spouští sebedestrukci rakovinných buněk, působí na diabetes 2. typu, rakovinu tlustého střeva.

12. Jasmín velkokvětý (Jasminum grandiflorum) – uklidňující účinek, prohlubuje spánek.

13. Šafrán setý (Crocus sativa) – působí na srdce, regeneruje psoriatickou pokožku.

Další přidané látky:
organické kyseliny – jantarová, alfa lipoová, azealová, oleanová, kávová mono-amonium glycirhizinate, vitamin A palmitát, ascorbyl palmitát vitaminu C, vitamin E acetát, výtažky Gerocel kapsle, tetraboritan sodný, MSM methylsulfonylmetan – silné antioxidační účinky, zpomalují stárnutí pleti. Carbonsilicate extrakt – díky vysokému obsahu minerálů a křemíku působí na strukturu pokožky, podporují tvorbu kolagenu a vyhlazují vrásky.
Cena:50ml-18eur
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DETOXIN krém – je bioinformační, regenerační, masážní a relaxační krém se širokým spektrem účinků na pokožku. Harmonizuje meridián jater, žlučníku, sleziny, ledvin a dalších energetických drah.

Společnost Diochi vyvinula zcela nový typ regeneračního a masážního krému, který má široké využití. Maximálně hydratuje a je vhodný zejména pro suchou a stárnoucí pokožku.

Detoxin krém obsahuje výtažek z vynikající indiánské léčivé rostliny tapeque (Acanthospermum australe), která má pozitivní účinky na pokožku. Indiáni ji používají jako unikátní čisticí bylinu při kožních plísních, vyrážkách, hemoroidech, bolestech a regeneraci svalů. Dále krém obsahuje velké množství přírodního skvalenu, který silně hydratuje pokožku, podobně jako kyselina hyaluronová. Skvalen zaujímá přední místo mezi látkami bojujícími proti stárnutí pleti. Celkovou hydrataci ještě zvyšují výtažky z kigelie africké, která zlepšuje elasticitu a hydrataci kůže, ochraňuje vlákna kolagenu a elastinu.

Dále krém obsahuje tekuté polysacharidy (glukany) z Centella asiatica, které aktivují kožní makrofágy (Langerhansovy buňky) a aktivní kyslík, dodávající pokožce svěžest. Spolu s ozonem a ostatními aktivními látkami snižuje možnost průniku mikrobů přes pokožku. Podstatně urychluje regeneraci poškozené tkáně. Detoxin krém je taktéž doporučován jako balzám po opalování. Díky vysokému obsahu aktivních látek má hnědou barvu, ale pokožku nezabarvuje. Obsahové látky rostlin mají antibakteriální, antivirové a protiplísňové účinky. Detoxin má omlazující efekt na pokožku díky velkému obsahu přírodního křemíku a jeho sloučenin spolu s více než 60 minerály, včetně organického zlata. Regeneruje kolagenová a elastinová vlákna a pokožka nabývá mladistvého vzhledu. Neobsahuje chemické konzervační látky a jeho uklidňující parfém je složen pouze z přírodních vůní.

Detoxin krém můžete použít pro skvělou relaxační masáž, ale i pro velmi poškozenou pokožku kdekoliv na těle se sklonem k akné, psoriáze, ekzémům atd.

Detoxin krém rovněž obsahuje pupečník asijský, legendární rostlinu z nápoje dlouhého života s neskutečně širokým spektrem účinků. Významně pomáhá při celulitidě a sklerodermii tím, že podporuje periferní prokrvení. Francouzský biochemik Jules Lepine objevil v rostlině alkaloid, který nazval vitaminem X, jenž působí na omlazení pokožky.

Současně s krémem Detoxin je vhodné užívat vnitřně doplněk stravy Levamin, který též obsahuje výtažek z pupečníku asijského a vitamin X. Detoxin krém znovu navrací život do pokožky, kterou již krátce po aplikaci čistí, vypíná a regeneruje.

Jak masírovat s krémem Detoxin?

Místo, které chceme masírovat, natřeme 1x krémem Detoxin. Pak si namočíme ruce do vody a můžeme masírovat. Díky vodě se natřené místo stává kluzkým. Jakmile nám voda vyschne, opět namočíme ruce do vody a zase můžeme masírovat, bez další aplikace krému. Tak vše můžeme opakovat několikrát za sebou. Krém je velice úsporný. Detoxin je regenerační, relaxační a masážní krém nové generace.

Složení krému:

1. Acanthospermum australe: Rostlina Jižní Ameriky, která má pozitivní účinky na pokožku. Indiáni ji používají jako unikátní čisticí bylinu při kožních plísních, vyrážkách, hemoroidech, bolestech a regeneraci svalů.

2. Netýkavka malokvětá (Impatiens parviflora): Má vynikající účinky na kožní choroby, zejména ekzémy.

3. Korkovník amurský (Phelodendron amurense): Obsahuje berberin a redukuje bakterii způsobující akné.

4. Černucha setá (Nigella sativa): Má antibiotické, antiastmatické, antiparazitické účinky. Antibakteriální účinek černuchy byl potvrzen na zlatého stafylokoka, Candidu albicans, Klebsiella pneumoniae, Acinetobacter baumanii, Shigella, Vibrio cholerae, E. coli a K. pneumoniae.

5. Aloe pravá (Aloe vera): Obsahuje rozpustné betaglukany se silným regeneračním účinkem na pokožku. Omlazuje a hydratuje pleť.

6. Kigelia africana: Má antibakteriální, protiplísňové, antioxidační a protizánětlivé účinky. Zpomaluje stárnutí pleti a výtažky se používají na kožní vředy a proti molusce (molluscum contagiosum). Ochraňuje vlákna kolagenu a elastinu a zvyšuje tonus pokožky. Zajímavý účinek mají výtažky z kigelie také na zpevnění ženského poprsí.

7. Pupečník asijský (Hydrocotille asiatika): Významně pomáhá při celulitidě a sklerodermii tím, že podporuje periferní prokrvení.

8. Lapačo červené (Tabebuia impetiginosa): Obsažený beta lapačon 4 inhibuje buňky lidské kůže keranocyty. Lapačo červené z Paraguaye je rostlinou budoucnosti v terapii psoriázy.

9. Jerlín japonský (Sophora japonica): Rostlina s významným účinkem uklidňující svědění pokožky, tzv. pruritus.

10. Boryt barvířský (Isatis tinctoria): Rostlina se širokým spektrem antibakteriálních a antivirových účinků. Používá se na různé kožní choroby a k detoxikaci jater. Účinná při alergických onemocnění dýchacích cest spojených s chronickým zánětem.

11. Violka trojbarevná (Viola tricolor): Obsahuje mukopolysacharidy, flavonoidní glykosidy, salicyláty s protizánětlivým účinkem. Má příznivý účinek na různé kožní vyrážky a ekzémy.

12. Zemědým lékařský (Fumaria officinalis) : Vynikající rostlina na křeče žlučníku a zažívacího ústrojí. Čistí játra a používá se v terapii kožních chorob.

13 . Mořena barvířská (Rubia tinctorum): Obsažený purpurin, má přímý protiplísňový vliv na Candidu. Výtažky z mořeny se používají pro léčbu hemoroidů a ledvinových potíží.

14. Lékořice lysá (Glycyrrhiza glabra): Obsahuje látky podobné hormonům kůry nadledvinek, něco jako přírodní kortikosteroidy.

15. Len setý (Linum usitatissimum): Obsažené polysacharidy výrazně změkčují pokožku, již v bibli jsou zmínky o léčbě kožních chorob touto rostlinou. Velmi dobře hydratuje pokožku a zpomaluje její stárnutí.

16. Olej z černuchy seté (Nigella sativa): Obsahuje omega-3 linolenovou, omega-6 linolovou nenasycenou mastnou kyselinu. Černucha aktivuje energii, povzbuzuje činnost jater, ledvin a plic. Příznivě působí na ekzematickou pokožku.

17. Oliva evropská – skvalen (Olea europea): Skvalen se získává z olivy evropské. Velmi silně hydratuje pokožku, podobně jako kyselina hyaluronová, a má antioxidační účinky.

18. Shea butter (Butyrospermum parkii): Stromy rostou v centrální Africe a z plodů velkých asi jako švestka se získává tzv. bambucké máslo. Hydratuje, má protizánětlivé a antioxidační účinky, používá se do potravin a k výrobě léčivých přípravků. Omezuje zarudnutí kůže po expozici UV záření a je velmi vhodné na ošetření pokožky po opalování.

19. Olej z baobabu (Adansonia digitata): Roste v jižní a východní Africe. Baobaby jsou obrovské a svým vzrůstem velmi zvláštní stromy, poskytují velmi kvalitní olej ořechové vůně pro kosmetické účely s řadou zajímavých účinků. Semena obsahují Ca, K, Mg, S, aminokyseliny glutamovou a asparagovou, kyselinu palmitovou olejovou a linolovou. Velmi lehce se vstřebává, obsahuje vitaminy A, D, E , F a je velmi vhodný pro pokožku s lupénkou a ekzémem.

20. Olej z jojoby (Simmondsia chinensis): Látky nalezené v jojobě s více než 17 různými druhy aminokyselin omezují známky stárnutí, zvyšují pružnost kůže, vyhlazují vrásky a dodávají jí mladší vzhled.

21. Olej z makadamie (Macadamia ternifolia): V oleji je obsažené velké množství Mg, Ca, Fe, Cu, Cr a selenu. Makadamie obsahuje mononenasycené kyseliny: palmitovou, olejovou, a polynenasycené linolovou, linolenovou. Fytosteroly: betasitosterol, kampesterol, stigmasterol, vitamin E a skvalen, který hydratuje pokožku.

Parfém z přírodních silic

Heřmánek modrý (Matricaria reculita): odstraňuje svědění, antidepresivum.
Heřmánek žlutý (Anthemis nobilis): antidepresivum.
Levandulová silice ( Lavanda officinalis): zklidňuje psychiku.
Elemi silice (canarium luzonicum): vyhlazuje vrásky a má omlazující účinky na pokožku.
Copaiva balzám (Copaiva balzamifera): vliv na strukturu kůže.
Labdanum silice (Cistus labdanifer): regenerační vliv na pokožku s psoriázou.
Afrikánová silice (Tagetes minuta): detoxikační účinek.
Hřebíčková silice (Eugenia caryophyllata): lokální anestetikum a protiplísňový účinek.
Březulová silice (Bursera penicillata): uvolňuje svalové napětí.
Lemongrasová silice (Cympobogon citratus): antibakteriální účinek.
Kanangová silice (Cananga odorata): relaxans.
Saffron oil (šafránový parfém): regenerace pokožky s psoriázou.

Další přidané látky:

organické kyseliny – jantarová, alfa lipoová, oleanová, kávová, mono-amonium glycyrrhizate, palmitát ester vitaminu C, Gerocel bioenzym, MSM methylsulfonylmetan – mají silné antioxidační účinky a zpomalují stárnutí pleti. Karbonsilikát díky vysokému obsahu minerálů a křemíku působí na strukturu pokožky.

Ingredience:

Aqua, Steareth 2, Squalane, Ozonized Simmondsia chinensis oil, Ozonized Macadamia ternifolia oil, Butyrospermum parkii, Nigella sativa oil, Rosa rubiginosa oil, Oryza sativa oil, Cetyl alcohol, Glycerin, Steareth 21, Adansonia digitata oil, Palmitic acid(and)Stearic acid, Dimethyl sulfone, Acantospermum australes ext., Herbs ext. ( Impatiens parviflora, Liguiritiae radix, Rubia tinctorum, Viola tricolor, Fumaria officinalis, Linum usitatissimum, Sophora japonica, Isatis tinctoria indigotica, Phellodendron amurense, Tabebuia impetiginosa), Capryloyl glycine, Undecylenoly Glycin, Caprylyl glycol, Acetic acid(and)carbonsilicate extract, Sodium hydroxide, Eisenia andrei ext., Xantham gum, Nigella sativa ext., Potassium humate, Kigelia africana ext., Azelaic acid, Caffeic acid, Thioctic acid, Ammonium glycyrrhizate, Succinic acid, Ascorbyl palmitate, Oleanolic acid, Centella asiatica ext., Aloe barbadensis ext., Parfum.

Cena:50ml-18eur
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DIOCEL ARTRIZONE – regenerační, masážní a relaxační krém s anestetickým efektem. Krém s aktivním kyslíkem

Laboratoře Diochi vyvinuly zcela nový typ velmi úsporného regeneračního a masážního krému, který má široké využití. Diocel Artrizone je bioinformační, regenerační a masážní krém s anestetickým účinkem. Obsahuje aktivní kyslík, který oživuje pokožku. Dále obsahuje pestrou paletu minerálů v aktivní formě, například křemík a zlato. Krém obsahuje vysoké procento aktivních látek bylin, které mají antibakteriální, antivirové, protiplísňové, antiparazitické, protirakovinné, analgetické, protizánětlivé, teplotu snižující, protikřečové, antistresové a imunomodulační účinky. Neobsahuje chemickou konzervaci a je založen na přírodní bázi.

Přednosti
Přes reflexní zóny a meridiány (energetické dráhy) aktivuje činnost orgánů.
Podstatně urychluje regeneraci pokožky a postižených míst.
Obsahuje více než 60 minerálů – téměř celou periodickou soustavu, ale zejména křemík, který je vynikajícím balzámem na pokožku. Přirozený obsah koloidního zlata v základní surovině má vliv na regeneraci kloubů.
Fytosložky mírní bolest a mají anestetický efekt.
Parfém je složen z vybraných silic, které mají antibakteriální, antivirový, antiparazitický, protirakovinný a protiplísňový účinek.
Parfém při vdechnutí relaxuje, uklidňuje centrální nervový systém, navozuje pocit klidu, mírní stres a depresivní nálady.
Silice, rostlinné oleje a výtažky z rostlin prokrvují pokožku a odstraňují svalovou ztuhlost.
Krém je velmi úsporný. S malým množstvím krému namasírujeme velmi velkou plochu.
Speciální vytlačovací obal zamezuje kontaminaci krému a zaručuje snadné používání a manipulaci.

Jak krém používat ?
Při bolesti a pro regeneraci: Natíráme přímo na místa, která bolí nebo jsou v křeči (klouby, šlachy, svaly, kříž, hlava – migrény).

Bolest hlavy, vaječníků, nadýmání a psychické rozladění: Natíráme přímo na místo bolesti, například břicho, krční páteř a také lehce pod nos. Parfém má speciální složení pro odstraňování napětí, nervozity, stresu a deprese.

Energetická harmonizace: Aplikace na reflexní zóny a energetické dráhy orgánů a také přímo nad uložení orgánů. Vše je energeticky vzájemně propojeno. Aplikací vyrovnáváme energii a tělo si následně samo upravuje činnost orgánů. Aplikací přímo nad orgán, který chceme detoxikovat, celý proces několikanásobně zrychlíme.

Regenerace kyčlí: Například pro detoxikaci a regeneraci kyčelních kloubů použijeme Detoxin, Deviral krém, Diocel Artrizone, kterým natíráme zónu kyčlí a zónu žlučníku a jater. Možná budete překvapeni, ale problémy kyčelních kloubů jsou odrazem stavu žlučníku a dlouhodobě snížené energie v jeho energetických drahách, které mají křižovatky na kyčlích. Díky trvale snížené energii ve žlučníku a částečně i v ledvinách dochází na křižovatkách k demineralizaci a rozpadu kyčelních kloubů. Tento proces se dá zvrátit.

Regenerace kolen zad a páteře: Diocel Artrizone, Diocel kapky a Supracid. Můžeme kombinovat s krémem Panaderm, jenž obsahuje vysoké množství kyseliny boswelové, která má protizánětlivé účinky.

Revmatické potíže: Diocel Artrizone, Gerocel kapky a Vista clear.

Regenerace ramen: Diocel Artrizone, Intocel a Deviral.

Astma: Diocel Artrizone 1– 3x denně zevně na oblast hrudníku a pod nos. Vnitřně 3x 2 Deviral nebo Vista clear, Gerocel kapsle, Supracid kapsle a 3x 10 Diocel kapky nebo Gerocel kapky a Astofresh podle návodu do medu.

Nedostatečné cévní prokrvení, studené nohy, sklon k tvorbě modřin a výronům: Natíráním nohou ulehčíme cévnímu systému a zlepšíme periferní prokrvení. Používáme spolu s produkty Venisfér a Vista clear.

Bílé pigmentové skvrny: Některé látky stimulují melanocyty a podporují správnou pigmentaci pokožky. Vnitřně užíváme produkt Androzin.

Nevolnost a nadýmání: Lehká masáž břicha ve směru hodinových ručiček a trochu krému natřeme i pod nos pro lepší dýchání. Vnitřně užíváme Astomin, Astofresh, Deviral, Vista clear.

Diabetes: Krém aplikujeme nad oblast slinivky a vnitřně podáváme například Levamin, Astomin, Vista clear, Supracid.

Zácpa: Lehká masáž břicha ve směru hodinových ručiček a vnitřně 3x 2 kapsle Gerocel kapsle a Cytonic. Jedinečná kombinace.

Průjem: Natřít břicho a nemasírovat! Vnitřně 3x 2 kapsle Deviral nebo Vista clear a Sagradin. Aktivace imunitního systému a podpora krvetvorby: Pro aktivaci a zlepšení činnosti imunitního systému a krvetvorby aplikujeme krém 3x denně na oblast plochých kostí – žebra. Celkem 3 týdny, následně uděláme 2 týdny pauzu a celé 2x opakujeme.

Plísně na nohou: Natíráme místa několikrát denně krémem Diocel Artrizone a vnitřně užíváme doplněk stravy Deviral nebo Nervamin a Gerocel kapky. Případně kombinujeme s krémy Diozon clear anebo Panaderm.

Otoky dolních končetin: užíváme produkty s modrou a temně fialovou barvou obalu.

Namožené šlachy: Vnitřně užíváme produkty se zelenou barvou obalu.

Poškození nervů, nervozita, strach, fobie, smutek, starosti, deprese, epilepsie a jiné psychické potíže a nevyrovnanost: Natíráme krémem oblast hrudníku a zad a lehce natřeme i místo pod nosem, případně zátylek hlavy, čelo nebo spánky. Vnitřně Nervamin, Astofresh, Levamin, Gerocel kapky, Venisfér.

V případě, že nedochází dlouhodobě k nápravě jakéhokoliv degenerativního stavu, posilujeme tělo minimálně 3 měsíce doplňkem stravy Viraimun až 3x 2 kapsle denně. Výsledky jsou obdivuhodné.

Kombinace s preparáty Diochi: Diocel Artrizone je barvy modré, a tudíž patří k oblasti ledvin a močového měchýře. Například máte potíže s ledvinami a užíváte doplněk stravy Diocel. Zevně můžete aplikovat nad oblast ledvin, močového měchýře a na oblast křížové kosti zad Diocel Artrizone. K oblasti patří též kolena, lýtka, křížová oblast páteře a celá páteř.

Je vhodné používat současně kapky, kapsle, krém a čaj. Kapky působí do hloubky, kapsle na rychlou detoxikaci a čaj pro relax.

Párové orgány ledviny a močový měchýř a co k nim patří: Lymfatický systém, mandle, otoky dolních končetin, lomivost kostí, nehtů, skoliózy, Bechtěrevova nemoc, plísňová onemocnění, potíže s tlakem, opakované angíny, astma, snížená imunita.

Z hlediska psychiky patří k těmto orgánům: Fobie a strach. Ve všech těchto případech se uplatní fytolátky a minerály obsažené v krému.

Jak masírovat s krémem Diocel Artrizone ?
Místo, které chceme masírovat, natřeme 1x krémem Diocel Artrizone. Pak si namočíme ruce do vody a můžeme masírovat. Díky vodě se natřené místo stává kluzkým. Jakmile nám voda vyschne, opět namočíme ruce do vody a zase můžeme masírovat bez další aplikace krému. Tak vše můžeme opakovat několikrát za sebou. Krém je velice úsporný. Diocel Artrizone je regenerační, relaxační a masážní krém nové generace.

Cena:50ml-18eur
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DIOZON CLEAR-je bioinformační čistící krém z ozonu a olivového oleje.

První kosmetika, která s vámi bude komunikovat. Zpomaluje stárnutí buněk a omezuje tvorbu vrásek. Dobře penetruje, oživuje a hydratuje pleť, zejména suchou. Bioinformace chryzantém a dalších květin harmonizují meridián tlustého střeva, plic, močového měchýře, žaludku a tří zářičů. Podle čínské medicíny je i s každým orgánem propojena psychika. Díky doplnění energie v těchto meridiánech na nás nemá takový vliv strach, smutek a starosti. Plíce mají vliv na strukturu, elasticitu a pružnost kůže.


Diozon clear je velmi vhodný na praskající kůži, kde je narušena její struktura. Krém je lehce roztíratelný. Je vyroben pouze z látek, které se vyskytují v přírodě. Po nanesení na pokožku ucítíte typickou vůni ozonu jako za letní bouřky. Z krému se uvolňuje zvláštní druh reaktivního kyslíku ROS a ozon.

Ten degraduje různé nežádoucí chemikálie, se kterými přišla vaše pokožka díky znečištěnému ovzduší do styku. Ozón a kyslík vám vdechne život do pokožky. Konečně máte elixír s unikátními vlastnostmi. Je vhodný pro všechny typy pleti. Dermatologicky testováno a schváleno.

Světové poznatky o ozonu: Ozon okysličuje buňky, ničí bakterie, viry, plísně a jejich spory. Urychluje hojení a regeneraci pokožky. Ozon je univerzální desinfekční prostředek. Zejména při akné a různých vyrážkách v době dospívání. Při pravidelném používání čistí pleť velmi rychle.

Ozon likviduje zápach: Odstraňuje zápach pokožky, který vzniká v důsledku přemnožení bakterií například v záhybech kůže u silnějších osob na intimních místech a na nohách. Než vstoupíte bosou nohou někam, kde může být větší množství plísní, například veřejné bazény, sauny ap, je dobré je předem ošetřit. Ozon usmrcuje také herpes viry, které způsobují opary. Ozon se úspěšně používá při bércových vředech, psoriáze, ekzémech, zčervenání kůže od sluníčka, či radiace. Též při různých zánětech například středního ucha.

Ozon a dutina ústní: Ozon se používá v zubním lékařství při výskytu aftů a jako tišící prostředek při různých zánětech v dutině ústní. Dobře poslouží pro desinfekci zubních protéz před nasazením do úst.

Použití: Naneste tenkou vrstvu krému na pokožku a lehce rozetřete. Pro čistění pleti používejte krém 1x až 3x denně. U zdravé pokožky stačí krém použít pouze na noc. Krém přes noc pleť vyčistí a oživí. Kolem očí používejte tenčí vrstvu krému. Skladujte v chladu do 25 C. Při vyšší teplotě se krém stává tekutým. Po vložení na chladné místo krém opět ztuhne bez toho aniž by mu krátkodobé rozehřátí uškodilo na kvalitě.

Ingredients: Ozon, olea europea oil.

Cena:30ml-18eur
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DIAFLEX biobalzám

TEKUTÁ REGENERAČNÍ MASKA, PLEŤOVÝ, VLASOVÝ A ÚSTNÍ BALZÁM

Bioinformační přírodní kosmetika Diochi je první kosmetika, která s vámi bude „komunikovat“.CO JE TO BIOINFORMAČNÍ KOSMETIKA

Bioinformační kosmetika harmonizuje energetické dráhy těla (meridiány) a prostřednictvím biorezonance ruší energetickou příčinu disharmonie v informačním poli člověka. Hluboce jej čistí a detoxikuje. Když zasáhne rezonanční vlna místo, kde jsou uložené toxiny, způsobí malé „zemětřesení“, toxiny se uvolní a tělo je vyloučí. Člověk si sám dokáže díky předkládaným informacím rychle oživit svoje samoregenerační schopnosti a následně uvede své tělo do harmonického stavu. Po celém těle jsou na pokožce reflexní zóny orgánů, které tělo využívá pro harmonizaci funkce svých orgánů.

Diaflex biobalzám je koncentrovaný bioinformační biobalzám s vysokým obsahem výtažků indiánské rostliny Stevia rebaudiana a s biominerály z minerálu šungitu, který je tvořen uhlíkovou nanosítí. Předností balzámu je rychlé vypínání pleti, její výživa, výživa vlasových kořínků a ochrana dutiny ústní před zubním kazem. Urychluje čištění pleti, zpomaluje stárnutí a dokonale ji hydratuje. Obsažený organický křemík a řada minerálů mají oživující vliv na pokožku v jakémkoli věku. V nezředěné podobě slouží jako regenerační tekutá maska, po zředění vodou jako podklad ke každému krému, dále jako balzám na regeneraci dutiny ústní, vlasů a též jako čistá přírodní přísada do koupele. Stévie má antibakteriální, antivirové a antioxidační účinky.

Diaflex biobalzám podporuje výživu pokožky a napomáhá její rychlé regeneraci.

Harmonizuje všech dvanáct základních a osm vedlejších meridiánů a jejich spojek. Diaflex biobalzám má vliv na celou energetickou síť člověka. Tím získává neomezené použití.

Diaflex biobalzám byl sestaven na základě nejnovějších poznatků v oblasti fytoterapie, homeopatie, krystalterapie, psychotroniky a biorezonance. Jeho doménou je celá plocha těla. Vliv na energetiku těla má tak rozsáhlý, že ho můžeme používat jako pleťovou masku, podklad pod všechny kosmetické krémy (ve zředěné podobě), jako univerzální výživu pleti a pro ošetření nečisté, ekzematické a psoriatické pokožky. V přípravku jsou obsaženy účinné látky a bioinformace rostlin a minerálů, které jsou podle svého vyzařování sestaveny tak, aby se vzájemně synergicky doplňovaly.

Spadla ti maska? Dej si jinou! Příznačné heslo.

Přírodní směs koncentrovaných koloidních minerálů s vysokým obsahem křemičitanů je pravým balzámem na pleť, který používala i ruská carevna. Byla pověstná svojí krásou a stačilo jí k tomu denní ošetření pleti směsí minerálů, přesně takového složení, jaká je obsažena v Diaflexu. Vysoký obsah křemíku, zinek, měď, hořčík, vápník a dalších více než šedesát minerálů se postará o výživu vaší pleti. U stévie byly laboratorně prokázány účinky na karcinom kůže. Přes energetické dráhy a reflexní zóny na těle harmonizujete i činnost vnitřních orgánů, což má významný vliv také na psychiku.

KDY A JAK DIAFLEX BIOBALZÁM POUŽÍT?

Regenerační pleťová maska: Po vyčištění pleti naneste na obličej 1-2 dávky Diaflexu. Důkladně rozetřete, nechte působit 15-20 minut, poté opláchněte vodou a naneste některý z krémů Diochi.

Rychlé vytažení pleti: Na vlhkou pleť nebo do mokrých rukou naneste malé množství Diaflexu (1/4 dávky) a následně jej důkladně rozetřete na obličej. Jak postupně naše pokožka osychá, cítíme vypínací efekt Diaflexu. Před aplikací anebo po aplikaci můžete též použít jako podklad některý z krémů Diochi nebo váš jiný oblíbený krém ve velmi tenké vrstvě. Diaflex biobalzám je dobré mít vždy při sobě pro rychlé vypnutí pleti.

Ošetření nečisté pleti : Tam, kde máte nějaký kožní problém, nečistou pleť, sklon k ekzému, psoriáze, postupujete stejným způsobem. Nejdříve místo silně navlhčete, do mokré ruky stříknete poloviční dávku Diaflexu a rozetřete jej.

Koupel: Diaflex biobalzám je možné použít i jako přísadu do koupele. Vyzkoušejte si sladkou koupel. Díky Diaflexu můžete vyzkoušet blahodárné působení stévie na pokožku. V kosmetice se používá běžně frakce z medu pro své hydratační účinky a právě tuto medovou frakci můžete nahradit Diaflexem. Když vás pak někdo políbí, možná se bude divit, že vaše tělo je doopravdy sladké a k zulíbání.

Vlasy: Do mokrých vlasů aplikujte 1–2 dávky Diaflexu ke kořínkum a důkladně jej rozetřete. Diaflex obsahuje celou škálu minerálů a antibakteriálních a protiplísňových fytolátek, které zlepší stav a kvalitu vlasové pokožky.

Ošetření dutiny ústní: Po vyčištění zubů 1x stříkněte Diaflex do úst a nechte působit. Někomu se to bude zdát hodně silné, ale američtí indiáni používali lístky stévie k ochraně dutiny ústní. Vědci zjistili, že tato sledovaná populace z kmene indiánů Guarani téměř netrpí kazivostí zubů, takže mohli potvrdit, že stévie dokáže zničit řadu nebezpečných bakterií ústní mikroflóry. Laboratorní výzkum jasně dokazuje, že Streptococcus mutans, Pseudomonas aeruginosa, Proteus vulgaris a další mikrobi se nerozvíjejí za přítomnosti nevyživovacích složek stévie.

OKLAMANÁ PSYCHIKA

Indiáni kmene Guarani říkají, že sladká chuť, která zůstává v ústech po žvýkání stévie, jim dává zapomenout na kalorická sladká a tučná jídla. Dokážou lépe ovládat svoji psychiku a mají zvýšený nárůst fyzické energie. To potvrzují i některé nové pokusy. Když vezmeme něco sladkého do úst a po chvilce si ústa vypláchnete, i tak přes reflexní zóny jazyka dostáváme impulz do mozku, že přichází kalorické jídlo a mozek zvyšuje nárůst energie v těle. Vše se projeví i zvýšeným fyzickým výkonem a přitom jsme nic sladkého nesnědli. Prostě jsme tělo oklamali, výsledkem je zvýšené spalování a lepší metabolismus bez přísunu kalorií. V pokusu byly použity 3 skupiny lidí, kteří měli za úkol posekat několik desítek metrů pole s cukrovou třtinou.

První skupina pila vodu.
Druhá pila sladkou vodu.
Třetí pouze dala do úst sladkou vodu, ale hned ji vyplivla.
Zpočátku byly skupiny číslo 1 a 2 na stejné úrovni a skupina 3 byla poslední. Vzápětí vedla skupina 2, která popíjela sladkou vodu, ale nakonec skončila poslední. První do cíle dorazila skupina číslo 3, která dala do úst sladkou vodu a pak ji odstranila, druhá byla skupina popíjející obyčejnou vodu a poslední skončila skupina číslo 2, která popíjela sladkou vodu. Sladká voda nejdříve dodala energii, ale pak zatížila celý organismus a to se projevilo na výkonu. Z toho vyplývá, že popíjet sladké nápoje při sportu nemusí být zrovna ideální.

Využijte sílu fytolátek, koloidních minerálů a bioinformací! Harmonizace meridiánů posílí vaše tělo a zvýší přirozenou obranyschopnost!

Cena:23ml-14eur
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one