Poradca,informátor v oblasti:
životosprávy,zdravotných
ťažkostí,formovania postavy.
J-Synek2.jpg
Diviaky nad Nitricou 33
Mailom:fitness7@azet.sk
Telefonicky:0918490828
Po-Ne:8-20hod.

Pri objednávaní produktov napíšte do mailu okrem adresy
aj vaše telefónne číslo.
Objednávky príjimam:
Mailom : fitness7@azet.sk
Mobil:0918490828
Osobne po dohode
Poštovné sa pohybuje v rozmedzí:1,15-3,60 eur,
v objednávke nad 80 eur sa poštová služba neplatí,
v určitých prípadoch aj pri nižších objednávkach.
Odosielanie výrobkov:do 24hod./ak sú na sklade/

Pri objednávaní produktov napíšte do mailu okrem adresy
aj vaše telefónne číslo.

Jednou z najušľachtilejších činností je znižovanie bolesti a utrpenia druhým.

DIOCHY-bioinformačné prípravky

INTOCEL

INTOCEL

Intocel 50ml-19eur
DETOXIN

DETOXIN

Detoxin 50ml-19eur
ASTOMIN

ASTOMIN

Astomin 50ml-19eur
DIOCEL

DIOCEL

Diocel 50ml-19eur
ASTROFRESCH

ASTROFRESCH

Astofresch 23ml-19eur
BAKTEVIR

BAKTEVIR

Baktevir 50ml-19eur
VENISFER

VENISFER

Venisfer 50ml-19eur
GEROCEL

GEROCEL

Gerocel 50ml-19eur
GEROCEL kapsle

GEROCEL kapsle

Gerocel 90ks-37eur
ANDROZIN

ANDROZIN

Androzin 50ml-19eur
NERVAMIN

NERVAMIN

Nervamin 23ml-30eur
ESTROZIN

ESTROZIN

Estrozin 50ml-19eur
LEVAMIN

LEVAMIN

Levamin 50ml-19eur
BIOMINERAL

BIOMINERAL

Diocel biominerál 50ml-20eur
SAGRDAIN

SAGRDAIN

Sagradin-dračia krv:50ml-26eur
CYTONIC

CYTONIC

Cytonic 90ks-25eur
DIOCIDsupracid

DIOCIDsupracid

Diocid supracid 60ks-25eur
VISTA-CLEAR

VISTA-CLEAR

Vista-clear:60ks-31eur
Intocel
Postupnou regeneraci začínáme přípravkem číslo jedna, přípravkem - Intocel.

Je korunním králem celého systému s vysokým obsahem rostlinných látek.

I dokonale oslabený organizmus se velmi rychle zregeneruje. Nastává fáze stabilizace a regenerace povrchu trávicího ústrojí. Rostliny v přípravku mají stahující účinek a všude, kudy procházejí, vykonávají svoji blahodárnou ochrannou činnost. Ochranu dutiny ústní, jícnu, žaludku, tenkého a tlustého střeva. Dále fytolátky prostupují do krevního oběhu a mají možnost působit i v dalších částech našeho těla, jako jsou klouby, cévy a jednotlivé orgány. Velmi důležitý je povrch střev a jejich ochrana. Uvědomte si, že naše střeva mají plochu velkou asi jako fotbalové hřiště a tu je nutné řádně zregenerovat. Jestliže máme střeva ve špatném stavu, naše celková výživa těla nemusí být zrovna ideální a dáváme šanci vzniku alergiím a dalším vážným onemocněním Předejděte těmto nemocím řádnou prevencí. Intocel užívejte vždy po jídle! Má hodně taninu a tříslovin, které mají na lačný žaludek stahující účinek, což se může u citlivých jedinců projevit lehkou nevolností.

Tento doplněk stravy je vhodné užívat i při celkovém "zaplísnění" organismu. Je zde obsažena myrha , kadidlo a latex Crotonu lechleri. Tyto vynikající přírodní fytolátky čistí krev a mají silný antimikrobialní, antibakteriální, antivirový a antimykotický účinek. Myrha a kadidlo se pro zmíněné účinky používali již ve starém Egyptě. Právě nebezpečné mikroorganismy je nutné v první řadě vyhubit a potlačit, aby dále neničili naše tělo.

Každý následující přípravek má zase jiné skladby rostlin a každá kompozice má vliv na určité typy mikroorganismů. Intocel je určen pro rychlou stabilizaci organismu.

Dávkování:

Dospělí 3x denně 20 kapek.
Cena:50ml-19 eur
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DETOXIN
- meridián jater a žlučníku, sleziny se slinivkou a plic.
Pokračujeme číslem dva. Pomůžeme játrům zbavit se jedovatých zplodin a odstraníme většinu úložišť toxinů. Očistíme plus pól naší baterie a tělo nám začíná ožívat. Zlepšuje se zrak, naše "zraková čidla" jsou opět citlivější. Eliminuje se riziko vzniku degenerace kyčelních kloubů a šlach. Pomůže nám očistit povrch a naši pokožku.Tam, kde jsou ekzémy, alergie, můžeme tělu při úklidu pomoci Detoxinem. Provedeme desenzibilizaci organizmu a připravíme žlučník tak, aby správně tvořil žlučové kyseliny, protože strava musí být ve střevech správně fermentována, aby nezahnívala. Dočistíme s ním krev, aby mohla plnit svoji funkci lépe. Játrům se také říká ďáblova kuchyně. Není divu, tolik substancí pohromadě. Když máte dobře funkční játra, lépe se tělo vyrovnává s toxiny. Detoxin vám též pomůže zbavit se hněvu.

Dávkování:

Dospělí 3x denně 20 kapek. Děti od 6 let 2x denně 10 kapek
Cena:50ml-19 eur
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DIOCEL
- meridián ledvin a močového měchýře, plic + lymfatický systém.
Následuje číslo tři. Doporučíme ledvinám, ať si také udělají pořádek. Pro detoxikaci organizmu jsou ledviny a jejich správná funkce nesmírně důležitým orgánem. Mají na starosti vodní a minerálové hospodářství. Známý americký jasnovidec Edgar Cayce hovořil o nezbytné souhře mezi játry a ledvinami a zdůrazňoval, že nám tato dvojice orgánů tvoří v těle jakousi baterii, kde játra tvoří plus a ledviny mínus pól.

Je jasné, že dobrý zdroj energie je potřebný. Ledviny jsou propojeny na naše "zvuková čidla", čili uši a s úklidem ledvin dochází k obnovení sluchu a zastavuje se degenerace dalších částí kloubů a kostí. Kvalita našich vlasů je též závislá na správné funkci ledvin. V ledvinách je uložena vrozená energie, a tak je nutno, abychom ji šetřili, dále s ní dojedeme.

Po očištění ledvin máme dobrý základ i pro správnou funkci lymfatického systému, který má spojitost s jejich činností. Musíme dobře pít, zejména čistou vodu, aby naše dva očištěné póly, a tím i baterie, byly dobře zality elektrolytem, vodou a výroba elektřiny probíhala bezchybně. Nebuďte na pochybách, že úklidem ve spodních patrech sféry se v horních nic neděje. Naopak, díky vzájemnému propojení se všude pracuje. Diocel vám pomůže zbavit se strachu.

Dávkování:

Dospělí 3x denně 20 kapek. Děti od 6 let 2x denně 5 kapek
Cena:50ml-19 eur
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ASTOMIN
- meridián žaludku a sleziny se slinivkou, jater a žlučníku.
Nyní číslem čtyři vyčistíme "směšovací energetický kotel" - žaludek. Hlavní funkcí žaludku je promíchání a natrávení přijaté stravy pomocí š»áv a kyseliny chlorovodíkové. Nehostinné prostředí zde zlikviduje některé druhy bakterií. Párovým orgánem našeho zpracovatele je jeho věrný pomocník - slinivka, která má v některých případech spojitost s kvalitou povrchu našich sliznic. Na tomto úklidu velmi záleží, protože odtud se ze syrové stravy odčerpá část energie pro naše tělo. Samozřejmě nesmí tu být žádná díra a za regeneraci povrchu celého soustrojí se zde postará Astomin. Obsahuje fytolátky, které mají eliminační vliv na celou řadu parazitů. Když máte pocit, že jste snědli nějaké jídlo, které vám neudělá dobře, použijte tento přípravek, který může díky hořčinám vaši dietetickou chybu částečně napravit. Je nejvíce hořkým produktem, ale žaludek a slinivka to mají rádi, včetně žlučníku a dvanácterníku. Hořčiny podpoří metabolizmus a zpracování. Tuto oblast si můžeme představit jako obousměrný Bermudský trojúhelník, kde všechno mizí a zároveň vzniká. Zde se pracuje společně na zpracování a výrobě části energie.

Dávkování:

Dospělí 3x denně 20 kapek. Děti od 6 let 2x denně 10 kapek
Cena:50ml-19 eur
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ASTOFRESCH
- meridián žaludku, sleziny se slinivkou a plic. Aktivátor + harmonizátor.
První pomocník pro aktivaci všech pozic.

Dokáže probrat spící orgány, žaludek, plíce, vaječníky, mozek a je aktivátorem pro spuštění. Je k dispozici Astominu, ale můžeme jej použít na každém stupni sféry, pomáhá při všech činnostech. Obsahuje fytohormony s blahodárným harmonizačním účinkem na celé tělo. Podpoří činnost žaludku, střev, hormonálního systému a řádně protáhne plíce. Při nachlazení odstartuje vylučování hlenů z plic a celkově vás osvěží. Malá lahvička je plná energie, kterou můžete mít u sebe při každé příležitosti. Navrátí vašemu dechu svěžest.

Dávkování:
Dospělí a děti od 6 let 1 - 5 kapek 3x denně. Děti od 3 do 6 let 1 kapka 3x denně. Přípravek nakapejte do vody, na lžičku s medem, či kostku cukru.
Cena:23ml-19eur
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Astofresh tablety je bioinformační posilující doplněk stravy vyrobený ze silic vybraných rostlin. Rychle se vstřebává a navrací tělu svěžest a vitalitu.
Harmonizuje především meridián žaludku, sleziny se slinivkou a plic. Díky tomu si tělo samo přirozenou cestou upravuje problémy, které se pojí k disharmonii v těchto meridiánech a následujících oblastech.
Cena:100ks-19eur
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
BAKTEVIR
- meridián plic, tlustého střeva a sleziny
Po čísle pět přejdeme na "sací a okysličovací systém" - plíce. Díky dýchání získává člověk další část energie. Smícháním vrozené energie ledvin, získané energie ze žaludku a plic se nám začne plnit meridián trojitého zářiče a energetický systém je připraven pro další činnost. O rozvod energie se postarají naše rozvodné kabely - meridiány - energetické dráhy a transformační stanice - čakry. Těch základních je sedm. Fytolátky před spuštěním nám pomohou z celého těla vypudit zbylé odolné vetřelce. Díky unikátní směsi rostlinných látek se před tímto doplňkem stravy bude třást strachy celá řada bakterií, virů a mikrobů. Chřipka, nachlazení, rýma, tam všude mohou rostliny ,,přidat ruce k dílu". Vzít si Baktevir, znamená dát stranou smutek a připravit se s veselou tváří na nový den.

Dávkování:
Dospělí 3x denně 20 kapek. Děti od 6 let 2x denně 10 kapek
Cena:50ml-49 eur
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
VENISFER
Po prověření šesté pozice přejdeme do Sféry číslo sedm a provedeme aktivaci centrály - mozku a čerpadla - srdce. Sedmá Sféra je shodná číselně se sedmou čakrou, která nám otevírá brány dosud nepoznané. Venisfér doslova znamená přijít do vyšší sféry.

Očišťujeme řídící centrum, centrální počítač, obnovíme zastaralou kapacitu a nevyhovující paměť. Též očistíme všechny vojenské základny vojáků a dozorců, čili kostní dřeň a T obranné lymfocyty. Zde si musíme nechat obzvlášť záležet a připravit imunitní systém pro naši stálou ochranu.

Musíme být po všech stránkách náležitě připraveni. Zaktivujeme hormonální žlázy - hypofýzu, epifýzu a současně s nimi i šestou a sedmou čakru.

Ten, kdo umí pracovat s energiemi, může pomocí meditace probudit tak zvanou ,,hadí sílu", která má svoje sídlo v oblasti kříže a pohlavních orgánů. Otevřením třetího oka, šestého energetického centra, které je v oblasti čela, se můžeme pokusit napojit i na astrální svět. Vytažením energie do horních pozic nám umožní zlepšit dávno zapomenuté schopnosti, jako je jasnozřivost, hlubší cítění, empatie a možná uvidíte a uslyšíte věci, které jste dříve nemohli zachytit. Začneme například lépe vidět auru a svět kolem nás se nám objeví v jiném světle. Naše dřívější konání uvidíme jakoby z nadhledu a z jiné pozice. Vše nám bude více jasné a celkově si můžeme zlepšit rozhodování a intuici. Na příval energie k vrcholu musíme být náležitě připraveni. Venisfér je otevírač srdcí, elixír pro naše cévy, přípravek moudrosti a dokonalé paměti.

Dávkování:
Dospělí 3x denně 20 kapek
Cena:50ml-19eur
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
GEROCEL
- meridián srdce, osrdečníku, plic, sleziny se slinivkou a tří zářičů + jednotlivé buňky a celé tělo.
Po očištění centrály přípravkem číslo sedm přejdeme na očistu jednotlivých buněk. Gerocel je velkým pomocníkem Venisféru. Gerocel je přípravkem dlouhověkosti, a aby plnil svůj úkol na jedničku, musí ochraňovat jednotlivé buňky jako matka svoje děti a dát jim to nejlepší. Každá buňka v těle je elektrárnou a pro udržení jejich chodu je nutné mít prostředí kolem nich náležitě čisté. Již předtím jsme je z ostatních pozic řádně očistili a připravili. Nyní je zapotřebí jejich chod sesynchronizovat. Gerocel je přípravek pro ty, kteří si chtějí vychutnat stáří, anebo si ubrat pár let. Je udržovatelem a naším ochráncem zdraví. Eliminuje riziko vzniku rakoviny a poškození buněk volnými radikály. Současně s kapkami můžeme užívat i Gerocel kapsle, které mají úplně jiné složení, a to nám dává možnost kombinací a zesílení účinku v mnoha směrech. Gerocel je vaše komplexní ochrana.
Cena:50ml-19 eur
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Gerocel kapsle - bioenzym
Gerocel kapsle - bioenzym: je bioinformační posilující doplněk stravy vyrobený z humátů a dvanácti proteolytických enzymů kalifornských dešťovek:proteázy, lipázy, amylázy, pepsinu, trypsinu, chemotrypsinu, ficinu, celulázy, pentonázy, glukonázy, amylázy, esterázy a hemicelulázy.

Dále Gerocel obsahuje výtažek z rostliny Selaginella doederleinii, vybrané směsi éterických olejů, více než 60 minerálů v chelátové formě a další významné bioaktivní látky. Podporuje dlouhověkost, ochraňuje buňky, šetří slinivku, rychle se vstřebává, navrací tělu svěžest a vitalitu.

Harmonizuje především meridiántří zářičů,ledvin, močového měchýře, jater, srdce, osrdečníku, řídící, početí, ústřední, sleziny, tenkého a tlustého střeva. Díky tomu si tělo samo přirozenou cestou upravuje problémy, které se pojí k disharmonii v těchto meridiánech a následujících oblastech.

Buňky mozek - srdce - cévy - krev - CNS - nejvyšší energetika, obranyschopnost organismu, zpomalení stárnutí a další systémy těla.

Gerocel byl sestaven na základě nejnovějších poznatků v oblasti fytoterapie, homeopatie, krystalterapie, psychotroniky a biorezonance. V přípravku jsou obsaženy osvědčené a účinné fytolátky a biolátky, které jsou podle svého vyzařování sestaveny tak, aby se s bioinformacemi vzájemně synergicky doplňovaly.

Proč právě Gerocel?

Je osmým přípravkem v Regeneraci ve Sféře, působí celostně a dá se kombinovat se všemi přípravky.

Gerocel je něco jako ochranný štít vašeho těla. Posiluje téměř celou energetickou síť člověka, rozvod energie po těle a ochranu jednotlivých buněk.

Gerocel je aktivní ochrana těla a dlouhověkost

Vědci objevili, že věk, kterého se jedinec může dožít, je přibližně závislý na délce zakončení chromozomů, tzv telomerech. Pokud jsou telomery dlouhé, dobře chrání geny před třepením a ty budou dlouho produkovat dobré buňky. Telomery se s věkem krátí a ztrácejí schopnost chránit geny před věkem způsobenými degeneračními nemocemi. Gerocel zpomaluje proces stárnutí.

Strava je základem našeho zdraví

Co se stane, když bude někdo svůj organismus přetěžovat přemírou masa, tuku a cukru? Zatíží tím ledviny, překyselí organismus, a navíc, jestli se málo pohybuje, je na dobré cestě za onemocněním, kterému se lidově říká cukrovka.

Při nadměrném konzumování mastných jídel musí organismus vyplavit na jejich trávení více enzymu trypsinu a chemotrypsinu, a aby si udržel i vnitřní rovnováhu, musí vyplavit i více inzulinu. Když je takové stravování dlouhodobé, vyčerpají se Langerhansovy ostrůvky v pankreatu, tím se sníží tvorba inzulinu a dojde ke vzniku cukrovky ( diabetes mellitus). Lékař Nicholas Gonzales, onkolog z New Yorku, používá velmi vysoké dávky enzymů slinivky břišní jako základní léčbu proti různým nádorům. Slinivka břišní v důsledku nedostatku enzymů zvětšuje svoji velikost. Tento stav lze předvést na laboratorních myších, které měly kvůli konzumaci tepelně zpracovaných potravin bez obsahu enzymů dvakrát až třikrát těžší slinivku než jedinci, kteří dostávali syrovou stravu, neboť při zvýšené konzumaci syrové potravy potřebuje organismus podstatně méně enzymů nutných k provedení trávicího procesu.

Existují určité zákonitosti v přírodě, a tak je známo, že lidé se zrzavými vlasy jsou náchylnější ke vzniku diabetu. Další zákonitost se týká téměř každého druhého člověka. Čím více jsou opotřebované ledviny, tím více je opotřebovaný pankreas, a proto mnohokrát za vznikem diabetu jsou v pozadí ledviny. Ledviny jsou též úložištěm vrozené energie po rodičích. Čím máme více této energie, tím delší nás čeká život.

Trpíte-li stále zvýšenou teplotou, například 37 °Celsia, věnujte svému tělu podrobnější vyšetření. V pozadí by mohl být chronický zánět.

Rozhodně by nikdo neměl podceňovat vznik chronického zánětu v těle. V jeho pozadí se může po nějakém čase následně rozvinout daleko horší onemocnění, od alergie, diabetu až po nádory. S ochranou střev nám pomohou humáty. Nejúžasnější bioaktivní látky, které příroda stvořila.

Proteolytické enzymy: proteáza, lipáza, amyláza, pepsin, trypsin, chemotrypsin, ficin, celuláza, pentonáza, glukonáza, esteráza a hemiceluláza.

Zlepšují trávicí proces, šetří slinivku a tělo lépe tráví tuky, bílkoviny a cukry, právě ty látky, které ho nejvíce zatěžují. Vychytávají volné radikály a zpomalují stárnutí buněk.

Proteáza - je potřebná pro udržení správné kvality svalové tkáně.

Lipáza - štěpí tuky, a proto také ovlivňuje tělesnou hmotnost, podporuje a reguluje správnou činnost cév a žlučníku. Lipáza řídí množství tuku, který syntetizuje, redukuje tukové zásoby a v dostatečném množství může pomoci při spalování tuku ukládaného jako palivo. Nejenže spalování tuku uloženého v těle do zásoby aktivuje, ale může též zabránit ukládání tuku vůbec.
Celuláza - štěpí rostlinná vlákna na menší celky, které obsahují D-glukózu. Podporuje léčbu trávicích potíží, jako např. syndrom špatné absorpce. Jde o velmi důležitý enzym, který je nutné do organismu dodávat z potravy, protože se v těle netvoří.
Amyláza - označujeme tak skupinu enzymů, které dokážou rozkládat cukr a škrob. Když nejsou škroby - uhlovodany - správně rozkládány, zvyšuje se riziko vážných zdravotních problémů.

Proteáza - spolupracuje s amylázou při stimulaci funkce imunitního systému. Spolu s lipázou rozkládá určité toxiny.

Enzymy mají přezdívku biologický skalpel. Celkověnapomáhají udržovat v rovnováze imunitní systém a chrání organismus před tvorbou nežádoucího fibrinu. Dále pročišťují krev od buněčného odpadu a zbytků zničené tkáně, posilují činnost jater a pomáhají jim při odstraňování toxinů z těla.

Bioaktivní látky kalifornských dešťovek

Je známo že bioaktivní výtažky dešťovek obsahují 3 látky s protinádorovým působením, které jsou předmětem japonských patentů. Dále obsahují: lumbrofebrin, lumbritin, terrestro-lumbrolysin, hypyxantin, xantin, adenin, guanin, cholin, guanidin.

Výsledky výzkumu studie italského odborníka na evoluční biologii Pietra Omodea připomínají, že využití žížal v medicíně se vyvíjelo v Asii. V Číně používali žížaly k léčbě řady nemocí už před 2300 lety. V současné době jsou v mnoha oblastech Číny v prodeji léčiva s antibiotickými, anestetickými a protizánětlivými účinky, která obsahují výtažky z dešťovek. Tradiční čínská medicína používá dešťovky při léčbě vysokého tlaku, horečkách, astmatu a cévních chorobách.

Vytlačují vítr a aktivují dráhy: při ztuhlosti končetin způsobené bolestivým blokem.
Zklidňují horko a zastavují křeče: při teplotě a chorobách s vysokými horečkami, které vedou k záchvatům a křečím.
Podporují močení: používají se při horkých bolestivých močových dysfunkcích, ve vážných případech a při otocích.
Zastavují dýchavičnost: používají se při dýchavičnosti, zvláště způsobené horkem plic.
Rozšiřují cévy- přes centrální nervový systém.
Snižují krevní tlak.
Rozšiřují průdušky: dosud neznámá látka z dešťovek aplikovaná orálně rozšiřuje průdušky, omezuje účinky histaminu a pilokarpinu na průdušinky (králík, myš).
Omezují riziko vzniku astmatu se současným použitím Scutellarie baicalensis. Tato rostlina je jednou z hlavních složek doplňku stravy Detoxin. Několik čínských klinických studií ukázalo, že nitrosvalová aplikace výtažku ze žížal je ve 40 % účinná při léčení nekomplikovaného bronchiálního astmatu.
Účinek na centrální nervový systém: výtažky mají uklidňující účinek. Omezují účinky kofeinu.
Humáty: jsou vysokomolekulární látky, které vznikají pozvolným rozkladem rostlin na povrchu rašelinišť za přítomnosti kyslíku a slunečního záření. (Také se vyrábějí z dřevního odpadu pod vysokým tlakem, ale ty pro jejich menší aktivitu firma Diochi nepoužívá.)- Některé velké molekuly humátů, které neprojdou střevem, vytvářejí na jeho stěnách ochrannou vrstvu. Střeva jsou důležitá pro správnou funkci imunitního systému. Ten, kdo má dobře pracující tenké střevo, má ze 60 % podpořenou obranyschopnost organismu.

- Menší molekuly projdou přes střevní stěnu a působí v krevním oběhu. Například krev má menší odpor a teče v cévách lehčeji.

- Mají protinádorový účinek (pubmed Humic acid induces apoptosis in human premyelocytic leukemia HL-60 cells. Yang HL, Hseu YC, Hseu YT, Lu FJ, Lin E, Lai JS. Institute of Nutrition, China Medical University, Taichung, Taiwan).

- Humáty vychytávají zejména těžké kovy, jako je olovo kadmium, arzen a rtuť. Čím více má molekula humátu OH skupin, tím více je aktivní. Místo OH skupiny se naváže těžký kov a stane se neaktivním. Například vyšší hladina olova v krvi snižuje IQ i o několik řádů dolů. Všechny těžké kovy ale poškozují ledviny a rtuť též mozek.

- Humáty mají antivirový účinek zejména na herpes viry, virus HIV a další viry.

- Chovají se estrogenně a dokážou zastupovat některé hormony. Eliminují riziko vzniku nádorů prostaty, leukemie a dalších onkologických onemocnění.

- Harmonizují hormonální systém.

- Omezují negativní vliv menopauzy.

- Mají antimutagenní vliv - ochraňují DNA buněk.

- Mají antimikrobiální účinek na St. epidermidis, St. aureus, Str. pyogenes, S. typhimurium, Prot. vulgaris, Ent. cloacae, Ps. aeruginosa a C. albicans (pubmed Studies on the antimicrobial effect of natural and synthetic humic acids (author's transl), [Article in German]. Ansorg R, Rochus W.

- Mají protiplísňový účinek.

- Podporují regeneraci a hojení tkání.

- Jsou zdrojem více než 60 chelatovaných minerálů s vysokou vstřebatelností.

- Omezují riziko vzniku osteoporózy.

- Ochraňují žaludek, střeva, cévy a játra.

- Ochraňují před X paprsky a dalším zářením.

- Mají příznivý vliv na člověka, živočichy i rostliny.

- Mají protizánětlivý účinek (pubmed An in vitro investigation of the anti-inflammatory properties of potassium humate. Joone GK, van Rensburg CE. Department of Pharmacology, University of Pretoria, Pretoria, South Africa).

- Mají imunostimulační účinek (pubmed -Investigation of the immunostimulatory properties of oxihumate. Joone GK, Dekker J, van Rensburg CE. Department of Pharmacology, Faculty of Medical Sciences, University of Pretoria, PO Box 2034, Pretoria, 0001, South Africa. cmedlen@postillion.up.ac.za) (4g/2t).

- Vychytávají volné radikály a zpomalují stárnutí buněk.

Selaginella doederleinii : má antimutagenní účinek - ochraňuje DNA buněk, ochraňuje játra a byl u ní prokázán protinádorový účinek. Ve spojení s klasickou léčbou (např. chemoterapií) byl odbornými klinickými testy prokázán větší efekt této léčby než bez použití této byliny. Dokáže inhibovat růst menších nádorů. Používá se při nádoru v hrtanu, jater a plic.

Směs vybraných éterických olejů: podporuje celkovou vitalitu buněk, omezuje riziko vzniku plísní, působí antivirově a antibakteriálně.

Využijte sílu osvědčených rostlin a patřičnou harmonizací předejděte oslabení organismu a mnoha onemocněním.

Použití, princip harmonizace těla a reverze

Při detoxikaci se řiďte pokyny na krabičce a důkladně si prostudujte i tento poslední odstavec! Posilující bioinformační přípravky firmy Diochi působí na živé organismy v několika úrovních současně. Díky širokému spektru obsahových látek rostlin a bioinformací přípravky harmonizují meridiány a prostřednictvím biorezonance ruší energetickou příčinu disharmonie v informačním poli člověka. Hluboce jej detoxikují, zásobují fytominerály, biolátkami a napomáhají jej rychle regenerovat jak po stránce fyzické, tak i psychické. Člověk si sám dokáže díky předkládaným informacím z přípravků rychle oživit svoje samoregenerační schopnosti a následně své tělo uvede do harmonického stavu. Vše se děje přes vyvolání větší nebo menší reverzní reakce organismu, kdy může dojít k přechodnému zhoršení stavu. Jestliže není tato reakce příliš silná, je pouze pozitivní stránkou spuštění samoregeneračního procesu. V případě nepřiměřené reakce organismu snižte dávkování na minimum, tj. jednu kapsli 1x denně, nebo i 1 kapsli obden. Případně dočasně přerušte užívání, dokud reverzní příznaky neodezní. Zejména léčíte-li se na nějaká chronická onemocnění, užívejte v počátku pro posílení organismu pouze malé dávky bioinformačního přípravku.

V některých případech postačí k regeneraci 1 balení, tj. měsíční dávka včetně týdenní pauzy, někdy více. Jestliže si nevíte rady, vyhledejte svého prodejce, lékaře nebo vyškoleného poradce v klubu Sféra Diochi.

Dávkování:
Dospělí 1 kapsle 1 - 3 denně. Děti od 6 let 1 kapsle 1x denně.
Cena:90ks-37 eur
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ANDROZIN
- meridián ledvin a močového měchýře, jangový a jinový pojivový a jangový a jinový patní + hormonální systém muže, afrodiziakum, elixír mužů.
Když dokončíme osmou pozici, přejdeme u mužů na číslo devět a u žen na číslo deset. Následující bioinformační produkty jsou tady proto, abychom měli ze života radost. Jsou to afrodiziaka a stimulancia. Jsou to Životabudiče! Oba dva nás dokonale probudí z letargie. Vrátí nám do života jiskru. Ochraňují svaly a kosti před degenerací. Obsahují fytohormony a celou řadu velmi prospěšných látek. Androzin je určen zejména pro muže, ale mohou jej užívat i ženy. Ztuhlost dolních končetin může být u vás minulostí. Ve Sféře jej můžeme velmi dobře kombinovat s Diocelem. Celkově nás tyto přípravky probudí k větší aktivitě, zejména v sexuální oblasti. Pomohou nám k návratu sil a svěžesti. Napumpují nám novou energii do žil.
Cena:50ml-19eur
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ESTROZIN
- meridián početí, močového měchýře, plic a žlučníku + hormonální systém ženy, afrodiziakum, elixír žen.
Když dokončíme osmou pozici, přejdeme u mužů na číslo devět a u žen na číslo deset.Následující bioinformační produkty jsou tady proto, abychom měli ze života radost. Jsou to afrodiziaka a stimulancia. Jsou to Životabudiče!Oba dva nás dokonale probudí z letargie. Vrátí nám do života jiskru. Ochraňují svaly a kosti před degenerací. Obsahují fytohormony a celou řadu velmi prospěšných látek. Estrozin je určen zejména pro ženy, ale mohou jej užívat i muži. Každá žena si tento preparát oblíbí pro své harmonizační účinky na hormonální systém. Ztuhlost dolních končetin může být u vás minulostí. Ve Sféře jej můžeme velmi dobře kombinovat s Diocelem.Celkově nás tyto přípravky probudí k větší aktivitě, zejména v sexuální oblasti. Pomohou nám k návratu sil a svěžesti. Napumpují nám novou energii do žil.

Dávkování:
Dospělí 3x denně 20 kapek. Děti od 6 let 2x denně 10 kapek
Cena:50ml-19 eur
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
LEVAMIN
- meridián řídící, početí, osrdečníku, jater, ledvin a žaludku + nejvyšší energetika, a super tonizátor.
Název Levamin je utvořen od slova levitace - vznášet se.

Jestli má něco sílu, tak je to právě Levamin a jedenáctá pozice. Ve Sféře patří tento tonizátor mezi nejsilnější životabudiče. Na obrázku je umístěn ve spodní části, ale skutečnou pozici má jak dole, tak i nahoře. Je spojovacím článkem vrchní a spodní pozice. Při pravidelném užívání se z vás stává energetická sopka. Váš ochranný obal - aura - může být díky němu tak silná, že jste středem pozornosti ostatních, kteří lehce podléhají vašemu energetickému poli a rozhodnutím. Nikdy této síly nezneužívejte negativním způsobem! Jste tu od toho, abyste pomáhali slabším. Tvoření dobrých skutků vám bude odměnou. Levamin je klid a pohoda, ochranný štít vůči cizím energetickým vetřelcům a ochrannou bariérou Sféry. Je to stimul všech pracovníků uvnitř. Tonizuje a harmonizuje osobnost.

Navozuje příjemný energetický stav. Bystří všechny smysly, vnímání a všechno dění vidíte s nadhledem. Prohlubuje paměť a dává vám vnitřní sílu. Ne nadarmo má tento harmonizátor duše ve složení i na etiketě lotosový květ, symbol nejvyšší energie.
Cena:50ml-19 eur
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
NERVAMIN
- meridián žaludku, sleziny, tlustého střeva, jater a osrdečníku + centrální nervový sytém - trankvilizér. Velký uklidňovač.
Celkově zklidňuje a je doplňkem, nebo protikladem Levaminu. Stejně jako Astofresch ho můžete použít jako doplněk ke všem pozicím Sféry, nebo jako samostatný přípravek. Obsahuje nardový olej, substanci, která byla v dřívějších dobách velmi ceněna a nesměla chybět v žádném elixíru mládí. Navozuje příjemný spánek a také napomáhá při zklidnění kašle.

Když potřebujete nějaký systém zharmonizovat, rychle zklidnit, tak máte právě jedinečnou možnost použít Nervamin. Například centrální nervový systém, hormonální systém a další. Použijte jej vždy, když máte velký nápor práce a nezvládáte stres. Dokážete s ním uvolnit napětí ve všech částech těla. Nervamin vyjadřuje klid a pohodu.

Dávkování:

Dospělí a děti od 6 let 1 - 5 kapek 3x denně. Děti od 3 do 6 let 1 kapka 3x denně. Přípravek nakapejte do vody, na lžičku s medem, či kostku cukru.
Cena:23ml-30eur
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DIOCEL BIOMINERAL
Bioinformační multiminerálový doplněk stravy s baktericidními vlastnostmi. Harmonizuje především meridián: ledvin, močového měchýře, tenkého a tlustého střeva.

Obsahuje vyváženou skladbu přírodních koloidních minerálů v organické formě. Pomáhá organizmu snižovat riziko vzniku osteoporózy, artróz, diabetu, alergií, kožních chorob, chudokrevnosti a nedostatečné minerální výživy tkání. Celkově zlepšuje stav kostí, kloubů, svalů, zubů, vlasů, pokožky, nehtů a všech tkání těla. Doplňuje důležité organominerály, které jsou potřebné pro životní funkce našich buněk. Velmi dobře se vstřebávají a napomáhají udržovat tělu alkalické prostředí krve.

Diocel - biominerál posiluje a udržuje správnou činnost našeho ochranného systému. Omezuje množení plísní a eliminuje projevy svědění. Snižuje možnost vzniku zánětů, prostatických potíží, astmatu, bolestí v zádech, kolenou a kotnících. Podporuje správnou činnost lymfatického systému a urychluje spalování tuků.

Dopřejte tělu vitalitu, svěžest a zpomalte stárnutí !

Složení: Směs organických kyselin, macerát karbonsilikátové drti.

Dávkování:

Dospělí: Užívejte 3x denně 10-20 kapek ve sklenici vody. Děti od 6 let: 3x denně 7 kapek ve sklenici vody. Děti od 3 let: 3x denně 5 kapek ve sklenici vody.
Upozornění: Ve všech případech užití následuje po 3 týdnech užívání 1 týden pauza. Během regenerace doporučujeme zvýšit příjem tekutin. Není určeno pro děti do 3 let a těhotné ženy. Před použitím protřepat! Vzhledem k přírodnímu původu mohou jednotlivé obsahy prvků různě kolísat. Skladujte při pokojové teplotě a mimo dosah dětí! Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek není náhradou pestré stravy.

Cena:50ml-20eur
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bioinformační speciality

SAGRADIN - Dračí krev
Bioinformační posilující přípravek s obsahem čistého latexu Crotonu lechleri. Harmonizuje meridián osrdečníku, tlustého a tenkého střeva.

Latex pomáhá organizmu v boji proti onemocnění střev, žaludku a vznik žaludečních vředů, krvácení a průjmů. Croton lechleri má antimikrobiální, antibakteriální, antimykotické a antivirové účinky, zejména u herpesvirů. Sagradin podporuje přirozenou obranyschopnost organismu.

Složení: Dračí krev, líh kvasný jemný 20% (±1%)

Dávkování:

Dospělí 3x denně 5 kapek. Užívejte zásadně po jídle!
Upozornění: Ve všech případech užití následuje po 3 týdnech užívání 1 týden pauza. Při projevu jakýchkoliv nepříznivých účinků užívání přípravku přerušit. Během regenerace doporučujeme zvýšit příjem tekutin. Není určeno pro děti, těhotné ženy a kojící matky. Uchovejte mimo dosah dětí! Před použitím protřepat! Skladujte při pokojové teplotě. Výrobek není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování.
Cena:50ml-26eur
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

CYTONIC - kapsle
Cytonic je bioinformační posilující doplněk stravy vyrobený z rostliny Maytenus ilicifolia. Navrací tělu svěžest a vitalitu.

Harmonizuje především meridián srdce, osrdečníku, tlustého střeva, sleziny, žaludku, jangový patní, jater a ledvin.

Díky tomu si tělo samo přirozenou cestou upravuje problémy, které se pojí k disharmonii v těchto meridiánech.

Cytonic byl sestaven na základě nejnovějších poznatků v oblasti fytoterapie, homeopatie, krystalterapie, psychotroniky a biorezonance.

V přípravku je obsažena rostlina Maytenus ilicifolia a bioinformace přírodních látek, které jsou podle svého vyzařování sestaveny tak, aby se vzájemně synergicky doplňovaly.

Upozornění: Pro silné působení na oblast dělohy jej neužívejte v době těhotenství.

Pro zmíněný případný antikoncepční účinek u mužů neužívejte při mužské neplodnosti. ( Montanari, T.; D e Carvalho, J. E.; Dolder, H. Effect of Maytenus ilicifolia Mart.ex. Reiss on spermatogenesis. Department of Cell Biology, UNICAMP, Porto Alegre, Brazil.)

Cena:90ks-25eur
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bioinformační speciality

DIOCEL SUPRACID - kapsle
Diocel Supracid je bioinformační posilující doplněk stravy, který díky obsahu přírodních minerálů napomáhá udržet rovnováhu mezi kyselými a zásaditými látkami těla.

Harmonizuje především meridián žlučníku, tlustého střeva, žaludku, močového měchýře, tří zářičů a 8 zvláštních drah. Díky tomu si tělo samo přirozenou cestou upravuje problémy, které se pojí k disharmonii v těchto meridiánech.

Supracid byl sestaven na základě nejnovějších poznatků v oblasti fytoterapie, homeopatie, krystalterapie, psychotroniky a biorezonance. V přípravku jsou obsaženy osvědčené a účinné rostliny, které jsou podle svého vyzařování sestaveny tak, aby se s bioinformacemi vzájemně synergicky doplňovaly.

Unikátní doplněk stravy, který napomáhá udržet rovnováhu mezi kyselinami a zásadami v těle. Harmonizuje maximální počet energetických drah.

Cena:60ks-25eur
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
VISTA CLEAR
Vista clear je bioinformační posilující doplněk stravy vyrobený z rostlin a éterických olejů, který se rychle vstřebává a navrací tělu svěžest a vitalitu.

Harmonizuje především meridián jater, žlučníku, tlustého střeva, plic, tří zářičů, ledvin a všechny zvláštní energetické dráhy.

Díky tomu si tělo samo přirozenou cestou upravuje problémy, které se pojí k disharmonii v těchto meridiánech a následujících oblastech:

Oči, klouby, cévy, srdce, mozek, játra ledviny, tlusté střevo, plíce, obranyschopnost organismu, zpomalení stárnutí a další systémy těla.

Vista clear kapsle byl sestaven na základě nejnovějších poznatků v oblasti fytoterapie, homeopatie, krystalterapie, psychotroniky a biorezonance.

V přípravku jsou obsaženy osvědčené a účinné rostliny, které jsou podle svého vyzařování sestaveny tak, aby se s bioinformacemi vzájemně synergicky doplňovaly.

Cena:60ks-31eur
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bioinformační speciality

DEVIRAL - kapsle
Deviral je bioinformační posilující a detoxikační doplněk stravy vyrobený z rostlin, který se rychle vstřebává, navrací tělu svěžest a vitalitu.

Harmonizuje především meridián jater, žlučníku, tenkého a tlustého střeva, plic, srdce, žaludku, ledvin a močového měchýře. Díky tomu si tělo samo přirozenou cestou upravuje problémy, které se pojí k disharmonii v těchto meridiánech a následujících oblastech.

Oči, játra, trávicí a zažívací systém, čištění krve, ledviny, plíce, klouby, cévy, srdce, mozek, játra, ledviny, tlusté střevo, plíce, obranyschopnost organismu, zpomalení stárnutí a další systémy těla.

Deviral kapsle byl sestaven na základě nejnovějších poznatků v oblasti fytoterapie, homeopatie, krystalterapie, psychotroniky a biorezonance.

V přípravku jsou obsaženy osvědčené a účinné rostliny a jejich bioinformace, které jsou podle svého vyzařování sestaveny tak, aby se vzájemně synergicky doplňovaly.

Cena:60eur-27 eur
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bioinformační speciality

VIRAIMUN - kapsle
Viraimun je bioinformační posilující doplněk stravy, který obsahuje vybrané, osvědčené a účinné výtažky z hub, bazalky vonné a aminokyselinu arginin. Navrací tělu svěžest a vitalitu. Harmonizuje všechny meridiány a tělo si samo přirozenou cestou upravuje problémy, které se pojí k disharmonii v těchto meridiánech.


Viraimun byl sestaven na základě nejnovějších poznatků v oblasti fytoterapie, homeopatie, krystalterapie, psychotroniky a biorezonance.
Jednotlivé složky v přípravku a bioinformace jsou sestaveny podle svého vyzařování a vzájemně se synergicky doplňují. Je vhodný pro celkovou detoxikaci a regeneraci všech orgánů a celého těla.

Za zmínku stojí kosmetický efekt obsažených aktivních látek hub, které aktivují
produkci mazových žlázek. To je vynikající zejména při zestárlé a suché, až papírovité pokožce.

Je jedním z hlavních klíčů ke všem degenerativním potížím. Díky inteligentní bioinformační technologii firmy Diochi působí velmi do hloubky. Je vhodný jak pro revitalizaci duševních a fyzických sil, tak i pro krásu.

Vnitřní výživou dokážeme více než speciální drahý krém na vrásky, podporovaný tvrdou reklamou.

Cena:80ks-33eur
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one